(0252) 612 33 23 info@nationalturkey.com.tr

hakkımızda

hakkımızda

Firmamız 2014 yılında National Turkey Çev. Sağ. Sis ünvanı ile kurulmuştur.

National Turkey Haşere Mücadele riskleri yönetiminde ülkemizde Muğla, Denizli ve Antalya da ruhsatlı ve komşu illerde de Sağlık Bakanlığına bildirim yaparak hizmet vermektedir. Bu bölgelerde hizmetimizi yine kendi servis danışmanlarımız ile sürdürmektedir.

Firmamız, insan ve çevre sağlığını temel alarak, özellikle haşerelere karşı mücadelede; günümüze kadar uygulanan klasik standart ilaçlama yöntemleri yerine  BİLGİ, GÖZLEM, EKİPMAN, HİJYEN, YALITIM, DEPOLAMA,  RAPORLAMA ve İLAÇLAMA’dan oluşan ve  son teknolojiyi kullanan engelleyici sistemi, profesyonel bir anlayış ile uygulamaktadır.

Haşere Mücadele ve Önleme (Pest Prevention), adından da anlaşılacağı üzere bir önlem alma prosesidir. Sorunun oluşma nedenlerini önceden tespit etmek, riskin kontrol altında tutulmasındaki en büyük etkendir.

Haşere Önleme Hizmeti uygulaması, kuruluşunuzun iç ve dış ortamlarında, HACCP prensiplerine dayanan, Kritik Kontrol Noktaları’ nın tespit edilmesi ve bu noktaların kontrol altına alınması mantığına göre geliştirilmiştir. Depolama, yalıtım ve hijyen konularında verdiğimiz danışmanlık ile desteklenmektedir.

Bu mantıkla yürütülen hizmet ile sizlere sunduklarımız:

1 - İşletmenizde belirlenmiş olan kritik noktalarda haşere aktivasyonu, yerleştirilen istasyonlar (BARKOD SİSTEMİ) ile izlenmesi,

2 - Rutin olarak kontrol edilen gözlem monitörlerin de aktivite tespiti, mücadelenin uygulanması ve takip ziyaretlerinin çoğaltılması,

3 - Yapılan tüm uygulamaların; İşletmeniz için özel hazırlanmış National Turkey Dosyasında ve BARKOD sistemi ile size sunulan şifre ile hizmet bitiminde bilgisayarınızda göreceğiniz görsel kayıtlar,

4 - Haşere Mücadele hizmeti; Ziraat Mühendisi ve Teknisyenlerinden oluşan, alanında deneyimli National Turkey Servis Danışmanları tarafından verilmektedir.

5. İşletmenizde vermiş olduğumuz hizmetin verilmesi esnasında işletmenizde oluşabilecek zararlara karşı işletmeniz 3. Şahıs Mali Mesuliyet sigortası ile güvence altına alınmış olacaktır

Ayrıca firmamız,

2014’ten itibaren TSE’nin  (Türk Standartları Enstitüsü) TS 8358 maddesi olan “Ev, yerleşim alanları ve İşyerlerinde ki zararlılar ile mücadele hizmetleri genel kurallar standartı ” Hizmet Yeterlilik belgesine,                                                              

Muğla Valiliğinden ve Muğla İl Sağlık Müdürlüğünden alınmış Biyosidal ürün uygulama izin belgeleri,   

Sağlık Bakanlığı Hudut ve Sahiller Sağlık Genel Müdürlüğünce verilen Uluslar arası Seyahat Eden Taşıtlarda ve Gümrüklü Alanlarda yapılan Dezensektizasyon,  Deratizasyon ve Dezenfeksiyon, uygulamalarına ait yetki belgelerine sahiptir.  

Haşere Mücadele Sistemi içerisinde, personellerimiz tarafından verilebilecek her türlü zarar için Mali Sorumluluk Sigorta Poliçemiz, tarafınıza iş başlangıcında taktim edilir. Poliçe, hem Üçüncü Sahış Mali Mesuliyeti hem de Mesleki Sorumluluğu kapsamaktadır.

Haşere önleme sistemi dahilinde kullanmak da olduğumuz pestisitlerin orijinal kapları ve bozulmuş ya da yıpranmış rodentisitler ANADOLU katı atık bertaraf merkezine götürülmektedir. ANADOLU katı atık firmasından alınan tutanak siz müşterilerimizde bulunan Pest Prevention dosyamıza yerini almaktadır.

Şirketimiz tarafından yürütülen haşere önleme faaliyetleri, tüm uluslararası standartlara (AIB, NFS, BRC, FTO vb) uyumludur ve bu standartları yürüten firmalar tarafından yapılacak denetimlere %100 uyumludur.

Aylık olarak işletmenizdeki haşere aktivitelerinin güncel trend analizleri (Kemirgen, uçan haşere, Yürüyen haşere ve Depolanmış ürün zararlıları)hazırlanarak sizlere sunulmaktadır.

Gelişen iletişim ve teknoloji olanakları şirketimizce her zaman takip edilmekte ve uygulanmaktadır. Kullandığımız tüm araçlarda GPS takip ve filo yönetimine imkân sağlayan araç takip cihazları ve programları; siz müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu anda en kısa zaman içerisinde tesisinize yönlendirmeyi sağlamaktadır.

Arzu edildiği takdirde yapılan uygulamaları web ortamında izleyebileceğiniz gelişmiş online web raporlama hizmeti (BARKOD SİSTEMİ) işlerinizin takibini kolaylaştırmaktadır.

Şu anda, Haşere Mücadele hizmeti alıyor ya da kendi bünyenizde faaliyetlerinizi yürütüyor olabilirsiniz. Lütfen, ülkemizdeki hizmet standartlarının yükseltilmesine yönelik çalışan National Turkey ile tanışın. Uzman personelimizce size uygulama programımız tanıtılacak, riskleriniz belirlenecek ve isterseniz size özel çözümler sunulabilecektir. Bu servisimiz ÜCRETSİZ ve sizden herhangi bir BEDEL talep edilmeyecektir.