(0252) 612 33 23 info@nationalturkey.com.tr

Ortaca Böcek İlaçlama

Ortaca Böcek İlaçlama

Muğla’nın Ortaca ilçe merkezi turizm açısından çokta ilgi çekici değildir. Küçük sanayi, tarım ve ticaret ilçe ekonomisinin canlılığını sağlıyor.

Ortaca sınırları içinde, Dalyan ve Sarıgerme gibi iki önemli turizm beldesi bulunmakta, Dalyan 11, Ortaca 16 km uzaklıkta ilçe merkezine.
Dalyan; Köyceğiz Gölü’nü denize bağlayan ve geçmişte Calbis adı verilen fiyort tipi doğal kanalın kenarında şirin bir tatil beldesidir! Turizmin hızla gelişmesiyle artan yapılaşma tehdidi, Özel Çevre Koruma Bölgesi ilan edilmesiyle 1998 yılında ancak kontrol altına alındı.

Kilometrelerce uzanan kumsalı ile İztuzu sahili dev kaplumbağalar olan Caretta Carettalar ile dünya da ün kazanmıştır. Kumsalın bir ucu İztuzu Plajı, diğer ucu da Dalyanağzı Günübirlik Plaj tesisleri bulunmaktadır.

  

Sarıgerme, Dalaman Havaalanına olan yakınlığı ve modern tesislerinin hizmete girmesiyle bir anda yerli ve yabacı turizmin merkezi oldu. Yüzyıllar boyu Sarıgerme sahilinde ince kumsalla çamların amansız mücadelesi sürmüş ve bugünkü güzelliğine ulaşmıştır.

Ortaca ilçesine bağlı birçok toplu konut ve sitelerde, Ortaca Böcek ilaçlama firmamız tarafından Hamamböceği ilaçlaması, Pire İlaçlaması, Kene İlaçlaması, Kalorifer Böceği ilaçlaması, Böcek İlaçlaması, Ortaca Böcek ilaçlama hizmetleri National Turkey İlaçlama tarafından uzun seneler daima gerçekleştirilmektedir.

Turizm ve ekonomik açısından dolayı, Güneydoğu Anadolu bölgesinden, Doğu Anadolu bölgesinden, İç Anadolu bölgesinden sürekli göç alan bir ilçe olmasından dolayı, göç ile birlikte gelen insanların taşındığı sırada taşımış oldukları beyaz eşya ve ev eşyalarından, böcek ve haşere bulaşma riski çok yüksek olmaktadır.

Aynı şekilde, ikinci el eşya alış satışından dolayı, beyaz eşya gibi eşyaların içerisinde yuvalanan böcekler apartmandan apartman, konuttan konuta ve evden eve taşınmaktadır. Ortaca Böcek ilaçlama hizmetlerimizde, en çok ilaçlama şikâyeti ve talebi gelen böcek türü piredir.

Ortaca Böcek ilaçlama hizmetlerimizde, eğitim sertifikasyonlarını tamamlamış personellerimiz ve ekipmanlarımız ile birlikte kesin çözüm ve garantili ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

Ortaca Böcek İlaçlama – Dalyan Böcek İlaçlama

Ortaca ilçesinde ve Dalyan Beldesinde yaz aylarının gelmesi ve havaların ısınmasıyla Pirelerin verdiği zarar ile birlikte şikâyetleri de artış göstermektedir. Ortaca Restoran ilaçlama, Ortaca Kafe ilaçlama, Ortaca İşyeri ilaçlaması, Ortaca Tekne ilaçlama, Ortaca Karınca ilaçlama, Ortaca Böcek ilaçlama, Ortaca Fare ilaçlama, Ortaca Sivrisinek İlaçlama, Ortaca Pire İlaçlaması, Ortaca Böcek ilaçlama firması, National Turkey İlaçlama tarafından yapılmaktadır.

Pire Neye Benzer?

Pireler, ısıran kan ile beslenen, kanatsız ama zıplayan zararlılardır. Parlak ve kırmızımsı renkte vücutları bulunur. Pireler, kanatları olmadığından uçamazlar ancak yaklaşık 2 metre mesafe zıplayabilirler.

  

Pireler Neden Olur?

Pireler, havaların ısındığı, ilkbaharın sonu olan Mayıs aylarından başlayarak, sonbaharın Eylül aylarının son günlerine kadar dış alanlarda, parklarda, kapalı otoparklarda ve mesire yerlerinde bulunurlar. Pireler, sokakta yaşayan özellikle kedi ve köpeklerden veya evcil hayvanlarla taşınarak, insanlara bulaşabilmek için yaşam alanlarına yakın yerlerde bekleme yaparlar.

Kırsal bölgelerde küçükbaş hayvancılık veya keçi hayvancılığı yapılan alanlarda pire sıkıntısı oldukça sık görülmektedir. Dalyan Restoran ilaçlama, Dalyan Kafe ilaçlama, Dalyan İşyeri ilaçlaması, Dalyan Tekne ilaçlama, Dalyan Karınca ilaçlama, Dalyan Böcek ilaçlama, Dalyan Fare ilaçlama, Dalyan Sivrisinek İlaçlama, National Turkey ilaçlama Çevre Sağlığı Hizmetleri olarak, 7 gün 24 saat 0252 612 33 23 numaralı telefondan randevu ve keşif için talep oluşturabilirsiniz.

Pireler İnsan Kanını Emer mi?

Zararlı canlılardan olan Pireler, yaşamlarını sürdürebilmek için, memeli canlılardan (insanlar, hayvanlar, kemirgenler ve yarasalar gibi ) kan emmek zorundadır. Bu zorunluluk, yaşamak için gıdaya ihtiyaçlarını duymalarındandır.

Pireler Hastalık Taşır mı?

Pire Isırığı
Pireler, gıda ihtiyaçlarını karşılamak ve kan emmek için ısırdığı canlıların ısırılan yerlerinde, kızarıklıklar ya da şişkinlikler oluşur ve kaşınma ile genişleme gösteren bu yaralar iz bırakabilir. Pireler ısırdıkları kişilerde alerjik semptomlara neden olabilirler ve farklı insanları ısırdıkları içinde, insandan insana kan ile bulaşan hastalıkları taşıdıkları tespit edilmiştir.

Pirelerden Nasıl Kurtulurum?

Pire ilaçlaması, kolay bir ilaçlama yöntemi değildir. Amatör olarak yapılan ilaçlama uygulamalarında başarı elde etmek çok zordur. Bunun nedeni ise pire, evin sadece bir noktasında olmayıp, her noktasında bulunma ihtimalinden kaynaklanmaktadır. Evin içerisinde ki pire zararlısını bitirmek için kontrolsüz yapılan ilaç tüm yaşam alanlarınızda sağlınızı risk altına alabilir.

Yaşam alanlarınızdaki pire zararlısına karşı, profesyonel Ortaca ilaçlama National Turkey firmasından yardım isteyebilirsiniz. National Turkey ilaçlama firmasında görev alan, eğitimli ve alanında uzman ilaçlama personelleri, şikayet konusu olan pirelerin yaşam alanlarının ve popülasyon tespiti gerçekleştirerek en uygun ilaç ya da kimyasal ürünleri tercih ederek ilaçlama yapılacaktır.

Pirelerin Evimize Girmesini Nasıl Engelleyebilirim?

İlk olarak Pirelerin yaşam alanınıza nereden geldiğinin tespitinin yapılmalıdır. Bu konu ile ilgili yaşadığımız deneyimlerden sizlere aktarım yaparak, yardımcı olmaya çalışacağız.

Pireler havaların ısınmasıyla birlikte kedilerin yavruladığı ve yavrularının bulunduğu alanlardan geçtiğiniz anda veya yavru kedileri sevmek için yanlarına gittiğiniz zaman size bulaşabilirler. Bu alanlar çoğunlukla apartmanınızdaki kömürlük, depo, kapalı otoparklar ve sığınaklar olmaktadır. Bazen de evinize girdiğiniz an, bahçeden veya zemin katın balkonun altında da bekleyen pireler, sizin üzerinize zıplayarak, yaşam alanlarınıza fark etmeden taşıyabilirsiniz.

Pirelerin varlığını, evinize geldikten sonra, her şey normal iken bacaklarınızın diz altında kaşınma ve kırmızılık veya yara oluşumlarından sonra anlaşılmaktadır. Pirelerin diğer bir bulaşma yolu ise farelerdir, farelerin evimize girip çıkabileceği noktaların mutlaka kapatılması gereklidir.

Pire İlaçlaması Sonrasında Evimize Kapatacak mıyız?

Pire şikâyeti evinizin iç kısmı veya kapalı yaşam alanlarınızda ise, uygulanacak olan Pire İlaçlaması sonrasında evinizi en az 2-3 saat kapatmanız gerekecektir.

Pire İlaçlaması Sonrasında Evdeki Bütün Eşyalar Yıkanacak mı?

Pire ilaçlama sonrasında, evinizdeki bütün eşyaları yıkamak zorunda değilsiniz. Ancak Pire ilaçlaması öncesi ve sonrasında dikkat edilmesi gereken hususlar bulunmaktadır. Şikayetiniz üzerine gelen eğitimli ve alanında uzman profesyonel personellerimiz, evin durumuna ve yapılacak uygulamaya göre sizlere bilgi verecektir.

Pire İlaçlaması Öncesi Evimde Ne Gibi Hazırlıklar Yapmam Gerekli?

Evinizde uygulanacak olan, pire ilaçlaması yapılmadan önce, uygulamayı yapacak olan ilaçlama firmasının sizleri, pire ilaçlaması öncesi ve sonrasında almanız gereken önlemleri ve tedbirleri sizlere aktarması gerekmektedir.

Pire ilaçlaması uygulaması öncesinde evinizde, açıkta yiyecek ve gıda maddesi bulundurulmaması, evcil hayvan var ise su ve yemek kaplarının ortadan kaldırılması, sizin ve ailenizin, kullandığı yatakların üzerine koruyucu malzeme serilmesi gereklidir. Evinizde bulunan pirelerin tam yeri bilinmediği için ilaçlama yöntemi olarak hacim doldurma yöntemiyle yapılması en uygunu olacaktır.

Pire İlaçlaması Bir Kere Yapılacak İlaçlamada Bitermi?

National Turkey ilaçlama firması tarafından yapılacak olan pire ilaçlaması, tek uygulamada bitme garantisi ile yapılmaktadır. Bazı farklı ilaç uygulama firmaları tarafından 15 gün ara ile 2 ya da 3 defa yapılması belirtilmektedir.

Ancak pire ilaçlaması yapılan alanlara tekrar fare, kedi ve köpek gibi pireleri taşıyan memeli canlıların alınmaması esastır.

Ortaca Böcek İlaçlama, Dalyan Restoran ilaçlama, Dalyan Kafe ilaçlama, Dalyan İşyeri ilaçlaması, Dalyan Tekne ilaçlama, Dalyan Karınca ilaçlama, Dalyan Böcek ilaçlama, Dalyan Fare ilaçlama, Dalyan Sivrisinek İlaçlama, Ortaca Pire ilaçlama National Turkey Çevre Sağlığı Hizmetleri olarak, 7 gün 24 saat 0252 612 33 23 numaralı telefondan randevu ve keşif talebi oluşturabilirsiniz.

 

Korona virüs Sertifikası, Ortaca Böcek İlaçlama, Ortaca Restoran ilaçlama, Ortaca Kafe ilaçlama, Ortaca İşyeri ilaçlaması, Ortaca Tekne ilaçlama, Ortaca Karınca ilaçlama, Ortaca Böcek ilaçlama, Ortaca Fare ilaçlama, Ortaca Sivrisinek İlaçlama, Ortaca Pire ilaçlama ve diğer ilaçlama konularında 0252 612 33 23 numaralı telefonlardan 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.

Sarıgerme Böcek İlaçlama

Uyuz Böceği İlaçlama
Ciltte çok kaşıntılı döküntüye neden olan uyuz böceği, hijyen kurallarına hassasiyeti veya gelir düzeyi fark etmeksizin her canlıda görülen bir problemdir.

Doğrudan cilt teması ile kişiden kişiye geçebilen uyuz böceği, bulaşma gerçekleştiği anda belirtilerini göstermeye başlamaz. Belirli bir evreye ulaştığı anda semptomlar ortaya çıkmaktadır. Aşırı kaşıntı, uyuz probleminin en önemli göstergesidir. Dermatologlar tarafından tedavi edilerek giderilen uyuz, çevre ve halk sağlığı açısından da önemlidir.

  

Çok hızlı bulaşma niteliğinde olması nedeniyle aynı kişilerin yaşam ve kullanım alanları risk altında olduğundan Uyuz Böceği İlaçlama hizmeti almak zorunlu hale gelmektedir.

Hastalık yapan uyuz böcekleri, birçok belirti ile ortaya çıktığında tıp alanında da artık hastalık olarak kabul görmektedir. Bulaşma gerçekleşen kişiye uyuz teşhisi konulmasının hemen ardından hasta, panik yapabilir ve sıklıkla uyuz böceği için ev ilaçlama gerekir mi sorusuna yanıt arar.

Uyuz böceğinin yayılması temas yolu ve ciltle doğrudan temas eden yatak, yorgan, yastık ve havlu gibi kişisel eşyaların kullanılması ile bulaşıcı olmaktadır. Bu sebepten dolayı ev, işyeri ve ofislerin uyuz böceklerinden kurtulması için Ortaca Uyuz Böceği İlaçlama etkili bir yöntemdir. Uyuz böceklerinin evler için özel ilaçları olduğu gibi birçok alternatif uygulama ve metot bulmak mümkündür. Ancak kalıcı sonucu veren ve en etkili, üstelik kısa bir zamanda etkili bir metot arayanlar için evde Sarıgerme Uyuz Böceği İlaçlama yöntemi tercih etmek gerekir.

Korona virüs Sertifikası, Ortaca Böcek İlaçlama, Ortaca Restoran ilaçlama, Ortaca Kafe ilaçlama, Ortaca İşyeri ilaçlaması, Ortaca Tekne ilaçlama, Ortaca Karınca ilaçlama, Ortaca Böcek ilaçlama, Ortaca Fare ilaçlama, Ortaca Sivrisinek İlaçlama, Ortaca Pire ilaçlama ve diğer ilaçlama konularında 0252 612 33 23 numaralı telefonlardan 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.

Ortaca Uyuz Böceği İlaçlama – Sarıgerme Uyuz Böceği İlaçlama

Aynı alanda yaşadığınız kişilerde uyuz teşhis edilmesi halinde tüm eşyalar, çarşaflar, mobilyalar ve zemin temizlenmelidir. Dezenfektan, su ve sabun ile yapılan temizlik hem yorucu hem de unutulan eşya ve noktaların olma ihtimalinden dolayı, istenilen düzeyde etkiyi vermeyebilir. Bu nedenle en uygun ve en iyi Ortaca Uyuz Böceği İlaçlama hizmeti veren şirketlerden ilaçlama hizmeti almak çok önemli bir temizlik ve hijyen sağladığı gibi uyuz böceğinin yayılmasını önler.

Çok iyi bir temizlik yapmak ve hemen ardından uygulanacak ilaçlama ile uyuz böceği problemi tamamen ortadan kalkacak ve aynı evde yaşayan kişilere rahatlık sağlayacaktır. Sarıgerme Uyuz Böceği İlaçlama için kesinlikle bakanlık tarafından sertifikalı, onaylı ve kurumsal niteliğe sahip profesyonel ilaçlama şirketlerinin tercih edilmesine mutlaka önem verilmelidir.

  

Ortaca Böcek İlaçlama, Sarıgerme Restoran ilaçlama, Sarıgerme Kafe ilaçlama, Sarıgerme İşyeri ilaçlaması, Sarıgerme Tekne ilaçlama, Sarıgerme Karınca ilaçlama, Sarıgerme Böcek ilaçlama, Sarıgerme Fare ilaçlama, Sarıgerme Sivrisinek İlaçlama, Ortaca Pire ilaçlama National Turkey Çevre Sağlığı Hizmetleri olarak, 7 gün 24 saat 0252 612 33 23 numaralı telefondan randevu ve keşif talebi oluşturabilirsiniz.

Ayrıca iletişim formumuzu doldurarak da bize ulaşabilirsiniz.

Süleyman Demirel Bulv. İlba İş Merk. No:45/102 48300 Fethiye MUĞLA

(0252) 612 33 23

info@nationalturkey.com.tr

Bize Yazın

 Güvenlik Kodu