(0252) 612 33 23 info@nationalturkey.com.tr

KUŞLARLA MÜCADELE

KUŞLARLA MÜCADELE

NATİONAL TURKEY KUŞLARLA MÜCADELESİ

Kartal, Atmaca, Şahin Gözü.   kuşları avlayan, yırtıcı kuşların göz şeklîlerinin bir uçan balon üzerinde gözükmesi. Kuşlar balon üzerindeki bu yırtıcı kuş şeklini gördüğünde kaçma eğilimi göstermektedirler.

Fiziksel Önlemler

 Kuşların kondukları, yuvalandıkları bölgelerde yalıtım çalışmaları yapılmalı. kuş ağları, kuş konmaz aparatlarıyla şerit perdeleri   konmasını ve iç alana girmesini  engellemek.

 Kuş Mücadelesi

Kuşla mücadele. binanızda kuşlar bulunmamasını istediğinizde esastır ve kuş kontrolü yapılmalı.    Türkiye, de  N.T kuş  kontrol mülkünüzden kuşları uzaklaştırmaya ve bakım ile temizlik masraflarınızı kısmaya yardımcı olmak üzere bir kısım  hizmetleri sunmaktadır.

 NATİONAL TURKEY kuş konmaz aparatı paslanmaz zemini plastik olan sabitlenmesi kolay   ( kuş konmaz aparatı)

dış yüzeylere monte edilebilir ve hastalık taşıyan kuşların üzerine konmazlar ve göze hoş görünmeyen, tehlikeli dışkıları bırakmalarına engel olur. temizlik ve bakım masraflarından tasarruf etmenize yardımcı olacak

Kuşları binanızdan uzak tutmak mı istiyorsunuz.

 NATİONAL TURKEY Kuşları binalardan uzak  tutmanın en mükemmel yolu kuş ağıdır. Kuşların tünemekten veya  yuva yapması mümkün olmayacaktır. . Bina dekorunuza uygun olması  ve neredeyse görünmez olması için tüm biçim, boyut ve renklerde kuş ağlarına sahibiz.

Kuşların işletmenize  maliyet tasarrufları  artık kuş kirliliğiyle alakalı problemler olmaması nedeniyle, düşük temizlik ve bakım giderleri Kuşlardan kaynaklı sıkıntıda azalmasını sağlayacaktır.

Süleyman Demirel Bulv. İlba İş Merk. No:45/102 48300 Fethiye MUĞLA

(0252) 612 33 23

info@nationalturkey.com.tr

Bize Yazın

 Güvenlik Kodu